Jak barvy používat

 

 

Barevné vlasy COLOUR BY NIKOLA

 

Dovolte mi zde představit vlastní kolekci „barevných“ barev COLOUR BY NIKOLA a luxusní přírodní vlasovou kosmetiku značky J Beverly Hills.

Kolekce aktuálně obsahuje 22 odstínů. Pigmentové barvy Colour by Nikola jsou zářivé a syté gelové barvy bez přidaného peroxidu a amoniaku. A nejsou testované na zvířatech.

Pro dosažení správného finálního výsledku, dodržujte návod k aplikaci přípravků. Věnujte čas a péči svým vlasům, odměnou bude dokonalý výsledek a já vám s tím ráda pomohu.

 • Barvy nechytají na tmavé, barvené ani šedivé vlasy. Nanáší se na zesvětlené (odbarvené, melírované, barvené na blond) vlasy.
 • Pokud barvy nanesete na suché, polámané a celkově zničené vlasy - barvy se mohou velmi rychle vymýt.  
 • Barvy se nanášejí na vlhké, šamponem umyté vlasy (bez použití kondiconéru). Doba působení je 30 min a poté se umyjí vodou. Nakonec naneste kondicioner, který nechte působit dle návodu a vlasy můžete začít upravovat jak jste zvyklé. 

Řadu našich produktů můžete zakoupit také v malém balení, které lze vzít na na cesty ( i palubu letadla). Oblíbené přípravky, tak můžete mít stále při sobě.

Pro barvení vlasů nabízíme praktické doplňky v podobě ochranných rukavic a pláštěnek.

Designové skřipce, štětce a misky Colortrak si zamilujete. Luxusní provedení bude skvěle reprezentovat váš Salon a doma vše může zůstat na očích a ne schované ve skříňce.

Pozorně si prostudujte naše produktové stránky. U každého produktu naleznete návod, ale také důležitá upozornění, jak neznehodnotit například barvu na vlasy. Nezapomínejte, že vlasy si barvíte proto, aby to bylo vidět, chybný postup může mít nežádoucí výsledek, který se bude těžko napravovat.

Některé přípravky se nesmí míchat v kovové misce. Přípravky určené pro vlasy se nepoužívají na obočí či řasy. Vždy se před použitím přípravku ujistěte, že používáte vhodné doplňky.

 

Důležitá upozornění:

 • Před použitím barev si proveďte test citlivosti - viz níže.
 • Nepřidávejte peroxid a nemíchejte s permanentními barvami. Barva v tubě je určena přímo k aplikaci.
 • Zabraňte vniknutí barvy do očí. Při zasažení očí ihned vypláchněte vodou. 
 • Barva není určena k barvení řas a obočí.
 • Uchovejte mimo dosah dětí.
 • Barvy mohou dočasně obarvit pokožku.
 • Výsledný odstín barvy záleží na výchozí barvě vlasů, jejich struktuře a kvalitě vlasů.
 • Časté mytí vlasů, koupání v moři, v bazénu, pobyt na sluníčku a v soláriu mohou způsobit vyblednutí barvy.
 • Barvy chytá pouze na zesvětlené, odbarvené vlasy.

 Na přírodní hnědé a jakkoliv tmavě obarvené barva nechytá!

 

Test citlivosti:
Barvu naneste na kůži na ruce nebo za uchem, kde je pokožka nejcitlivější.
Sledujte zda nedochází k zarudnutí, svědění, štípání nebo pálení. Po půl hodině barvy smyjte vodou.
Pokud nedojde k žádné nežádoucí reakci na pokožce, můžete po 24 hodinách vlasy nabarvit.
V případě negativního vlivu barvu nepoužívejte. Může dojít k alergické reakci.
Nebarvěte si vlasy, pokud máte podrážděnou a poškozenou pokožku hlavy.

 

Návod na aplikaci barvy:

 • Vlasy umyjte pouze šamponem, dobře opláchněte a prosušte ručníkem - barva se nanáší na vlhké vlasy.
 • Barvu rozmíchejte v plastové misce a potom nanášejte pomocí štětce (nebo jen prstama) na požadovanou část vlasů.
 • Barvu nanášejte rovnoměrně a kontrolujte, jestli je všude v dostatečném množství, aby došlo k důkladnému probarvení.
 • Při barvení použijte ochranné rukavice.
 • Zabarvení obličeje a uší zabráníte tím, že si před barvením naneste slabou vrstvu krému nebo vazelíny. Při aplikaci barvy nepřetřete krém/vazelínu do vlasů. Barva na tato mastná místa nechytí.

 

Doba působení: 

 • Barvu nechte působit alespoň 30 minut. Vlasy můžete zabalit do igelitové fólie.
 • Vlasy důkladně opláchněte vlažnou vodou , nepoužívejte šampon a následně použijte kondicionér, který potom opláchnete.
 • Vlasy následně vysušte ručníkem a upravte obvyklým způsobem.

 

 

Jak tedy správně na krásné a barevné vlasy?

Nejdůležitější je správná péče o vlasy. Pokud jsou vlasy zdravé, barva vždy drží lépe. Vždy volte vlasovou péči tak, aby vyhovovala vlasům. Pokud i po měsíci používání vybrané kosmetiky nejsou vlasy pružnější a lesklejší, zkuste zvolit jinou kosmetiku.

Barvy na tmavé vlasy nechytají, a aby byl výsledný odstín co nejhezčí, je potřeba vlasy zesvětlit (odbarvit, promelírovat, popřípadě nechat vymýt do nejsvětlejší barvy). Výdrž barev je individuální. Vydrží od několika umytí (pastelové odstíny), až po několik měsíců (syté odstíny). Semipermanentní barvy se při opakovaném probarvení již nevymývají a drží v pastelových odstínech i několik měsíců. Barvy se dají mezi sebou vzájemně míchat a můžete si vytvořit další barevné kombinace podle svého přání.  White není barva a používá se k namíchání pastelovějších odstínů.

K následné péči si zde můžete vybrat ze široké nabídky šamponů, kondicionérů, výživných masek na vlasy i následného stylingu. V nabídce máme i vitamíny na vlasy.
Pamatujte že, barevné vlasy budou upoutávat pozornost okolí. Barevné a hlavně zdravé vlasy, budou opravdovou ozdobou vaší osobnosti.
Nezapomínáme ani na detaily a proto v e-shopu naleznete veškeré potřebné doplňky, jako jsou misky, štětce, ale i odbarvovače.

Jak na to:
Nejkvalitnější pigmenty a krémová konzistence, zaručí rovnoměrné rozetření a probarvení celé délky vlasu. A proto se barvy mohou nanášet na vlhké vlasy a tím je i zaručena menší spotřeba. Barvy se dají mezi sebou vzájemně míchat a můžete si vytvořit další barevné kombinace podle svého přání. Přimícháním White barvy namícháte pastelovější odstín.

Věnujte dostatečnou pozornost tomu, jak aplikovat barvy a další přípravky. Veškeré informace naleznete na produktových stránkách jednotlivých barev a také v balení. Pokud máte jakýkoliv dotaz, můžete mne kontaktovat pomocí formuláře.

V případě zájmu o osobní odběr na adrese Dušní 11, Praha 1, 110 00, nás prosím kontaktujte na tel.: 774 642 653 nebo prostřednictvím e-mailu info@colourbynikola.com

 

A jaký je příběh barev COLOUR BY NIKOLA?

Na začátku byl sen, který se postupně měnil na touhu a přání. Na konci, který je novým začátkem, je vlastní kolekce barev.


Co bylo mezi tím?

Světový trend barevných vlasů mě oslovoval od samého začátku co vznikal. V průběhu několika let jsem vyzkoušela různé značky barev a během toho zjišťovala, co by mi vyhovovalo nejvíc. Od barevných pigmentů po konzistenci, až po neméně důležitou věc, jako je vůně barev.

Už jsem věděla co chci a sen se proměnil na velkou touhu a přání. A potom přišel den „D“, který mi obrátil život vzhůru nohama.

Dostala jsem balík, kde byly základní pigmenty. Mohla jsem začít zkoušet. Míchala jsem, vytvářela nové vlastní odstíny, testovala jsem.

A tady se definitivně začal vybarvovat můj příběh „barevných barev“.