Kompletní průvodce e-shopem

Vítejte v mém průvodci e-shopem Colour by Nikola.  Díky tomu se netratíte v labyrintu informací a elegantně vás provedu tím, vše zde najdete.

Pokud jste zde poprvé, mohou vás zajímat informace na stránce O mně, a také kde mne najdete. V Salonu Colour by Nikola, který mám na Praze 1, si můžete osobně vyzvednout produkty zakoupené v e-shopu, koupit si produkty i přímo, nebo se objednat. 

Barvy na vlasy

 

Najdete zde Barvy na vlasy vlastní značky Colour by Nikola, dále vlasovou kosmetiku nebo kadeřnické doplňky jako jsou hřebeny, pláštěnky, misky na štětce na barvení vlasů a také skřipce do vlasů. Připravila jsem pro vás, vaše blízké, nebo kamarádky i dárkové certifikáty.

Barvy na vlasy

 

 

V nabídce mám také velmi kvalitní posilující kúru na vlasy, nehty a plet' ve formě veganských vitamínových kapslí, certifikované statní zemědělskou a potravinářskou inspekcí.

 

 

Pro profesionální kadeřnice nabízím také možnost školení v oblasti poradenství barvení vlasů.

V blogových příspěvcích naleznete témata jak pečovat o vlasy, jak barvy používat, kombinovat. Věnuji se zde pravdám, polopravdám, mýtům o vlasech, ale i přežitkům, které je potřeba vysvětlit. Mrkněte se na aktuální články.

oie_xpEFUgqOjH3X

 

Aby vlasy déle vydržely krásné a barevné, je potřeba jim věnovat čas a péči. Na stránce Co dělat a nedělat když máte barevné vlasy  vám vysvětlím základní pravidla a také různé speciality. Už nemusíte zdlouhavým způsobem pokus omyl přicházet na to, jak se o barevné vlasy starat.

 

Barvy na vlasy

Neustále vymýšlím jak vám pomoci a tak jsem pro vás připravila tematické stránky Jak barvy používat nebo naprosto unikátní vzorník Jak vypadají barvy na vlasech.

Naleznete v něm vždy tři odstíny barvy vlasů a jak na něj mé barvy chytají. Vše jsem připravila sama v Salonu, fotky nejsou nijak upravené, retušované či dobarvené. První pramen je vždy velmi světlá blond, druhý  pramen je na žlutějším podkladu a třetí pramen je vždy nějak barvený, nebo málo odbarvený, či jakkoliv tmavý. Podrobnější vysvětlení najdete v této kategorii.

 

A vymýšlím neustále další způsoby, jak vás naučit mít krásné a zdravé vlasy.

Nemáte čas prohlížet e-shop co je zde nového? Nevadí. I pro vás mám řešení. Registrujte se do e-shopu, tím, že udělíte souhlas k zasílání Newsletteru se budete dozvídat automaticky o novinkách, článcích a užitečných informacích.

Pokud z jakéhokoli důvodu nechcete registraci provést, respektujeme vaše rozhodnutí, můžete však sledovat příspěvky na Facebooku nebo Instagramu.

Před nákupem si můžete prostudovat stránku Doprava a platba a naplánovat si tak nákup podle vašich potřeb.

Nezapomněla jsem ani na Nejčastější otázky a na e-shopu vás provází Chatbot "Zeptejte se", kterého se lze zeptat na to co vás zajímá.

Pokud máte přesto otázku, nebojte se zeptat na cokoli.

E-shop Colour by Nikola dodržuje Všeobecné obchodní podmínky, jejichž součástí je i GDPR. K dispozici máte Reklamační formulář a také Odstoupení od smlouvy.

Těším se na vás, Nikola.