Kompletní průvodce e-shopem

Vítejte v mém průvodci e-shopem Colour by Nikola.  Díky tomu se neztratíte v labyrintu informací a elegantně vás provedu tím, co vše zde najdete.

Pokud jste zde poprvé, mohou vás zajímat informace na stránce kde mne najdete. V Salonu Colour by Nikola, který mám na Praze 1, si můžete osobně vyzvednout produkty zakoupené v e-shopu, koupit si produkty i přímo, nebo se objednat. 

Barvy na vlasy

Najdete zde Barvy na vlasy vlastní značky Colour by Nikola, novinky, dále vlasovou kosmetiku nebo kadeřnické doplňky jako jsou hřebeny, pláštěnky, misky na štětce na barvení vlasů a také skřipce do vlasů. Připravila jsem pro vás, vaše blízké, nebo kamarádky i dárkové certifikáty.

Barvy na vlasy

 

V nabídce mám také velmi kvalitní posilující kúru na vlasy, nehty a plet' ve formě veganských vitamínových kapslí, s obsahem Vitamínu Dcertifikované statní zemědělskou a potravinářskou inspekci.

Přemýšlíte o tom, jak si udělat radost nebo co pořídit pro svoji kamarádku? Vytvořila jsem pro vás kategorii Tipy na dárky a plním ji produkty jako nápady na dárek.

Pro profesionální kadeřnice nabízím také možnost školení v oblasti poradenství barvení vlasů.

Aby vlasy déle vydržely krásné a barevné, je potřeba jim věnovat čas a péči. Na stránce Co dělat a nedělat když máte barevné vlasy vám vysvětlím základní pravidla a také různé speciality. Už nemusíte zdlouhavým způsobem pokus omyl přicházet na to, jak se o barevné vlasy starat.

Barvy na vlasy

Neustále vymýšlím jak vám pomoci a tak jsem pro vás připravila tematické stránky Jak barvy používat, návod na použití barev, test citlivosti a důležité informace nebo naprosto unikátní vzorník Jak vypadají barvy na vlasech.

Naleznete v něm vždy tři odstíny barvy vlasů a jak na ně mé barvy chytají. Vše jsem připravila sama v Salonu, fotky nejsou nijak upravené, retušované či dobarvené. První pramen je vždy velmi světlá blond, druhý  pramen je na žlutějším podkladu a třetí pramen je vždy nějak barvený, nebo málo odbarvený, či jakkoliv tmavý.

A vymýšlím neustále další způsoby, jak vás naučit mít krásné a zdravé vlasy.

Nemáte čas prohlížet e-shop co je zde nového? Nevadí. I pro vás mám řešení. Registrujte se do e-shopu, tím, že udělíte souhlas k zasílání Newsletteru se budete dozvídat automaticky o novinkách, článcích a užitečných informacích.

Těším se na vás, Nikola.