Kde mne najdete

Produkty si můžete vyzvednout po předchozí domluvě v kadeřnickém Salonu Colour by Nikola v Dušní 8/11, Praha 1, 110 00

Některé dny pro připravujeme akce mimo salon, proto se před návštěvou ujistěte, že bude otevřeno.

Otevírací doba:
Po - čt od 9:00 - 17:00
Pátek 9:00 - 16:00

Spoustu odpovědí na otázky naleznete na stránkách Nejčastější dotazy, Jak barvy používat, nebo využijte Chatovací okno v pravé dolní části e-shopu. V případě, že potřebujete poradit, jsem vám k dispozici.

 

Dají se u vás v salonu odbarvit a nabarvit vlasy v jeden den, na jedno sezení?

Ano, v salonu je možné provést odbarvení a následné nabarvení vlasů během jednoho dne, vše ale závisí na současné barvě vašich vlasů a na tom, jaký výsledek si přejete dosáhnout. Pokud je vaše přání proveditelné, můžeme celý proces zvládnout v rámci jednoho sezení.

V případě, že by vaše představa nebyla technicky možná a vlasy by nešly odbarvit na jedno sezení, ráda s vámi projdu možnosti a vysvětlím, co je reálné a v jakém časovém horizontu, aby bylo možné dosáhnout požadovaného výsledku. Popřípadě můžeme zvolit jiné barevné kombinace, které půjdou nabarvit rychleji a bez větších komplikací.

Barvy na vlasy

 

Jak nejlépe domluvit návštěvu, rezervaci termínu, cenový a časový odhad na úpravu vlasů v Salonu Colour by Nikola

Abychom vše co nejlépe domluvili, doporučuji následující postup. Zašlete aktuální fotku vašich vlasů vyfocených zezadu na denním světle, společně s fotkami vaší představy, kterou máte. Tyto fotky prosím pošlete do zprávy na jedné ze sociálních sítí, na kterých mě sledujete. Na základě vašich fotek pak společně probereme možnosti, časový odhad i cenu. Popřípadě si můžeme zavolat, vše doladit v nezávazném konzultačním rozhovoru a probrat další možnosti a řešení.

Ceník kadeřnictví

Ceník na celkovou částku všech úkonů se udělat nedá. Cena se odvíjí podle délky, hustoty, výchozí barvy vlasů a spotřeby materiálu. Abych mohla udělat odhad ceny, tak vždy potřebuji, abych do zprávy dostala vaší aktuální fotku vlasů na denním světle. Nejlépe zezadu, aby byla vidět délka a stav/kvalita vlasů. Pak ještě potřebuji vědět, zda, kdy a popřípadě čím (barva z drogerie, henna, profesionální barva nebo odbarvení) byly vlasy barvené.

Jako poslední - jsem ráda za fotky vlasů toho co přibližně chcete, protože můžu odhadnout nejen cenu, čas, ale také to, jestli je barvení reálné nebo ne. Ve zprávách vše orientačně proberme, vyhodnotíme a případný termín domluvíme již telefonicky. 

 

tel: +420 774 642 653
email: info@colourbynikola.com 

Instagram: @colour_by_nikola

FB: Colour by Nikola

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: