Pro objednávky na SLOVENSKO přepněte z CZK na EUR

How to use hair color

 COLOUR BY NIKOLA

Let me introduce here my own hair colours COLOUR BY NIKOLA and luxury natural hair cosmetics from J Beverly Hills.


"Colour by Nikola" - pigment hair colours - are vibrant and rich gel colours that contain no peroxide or ammonia.

 

To achieve the correct final result, follow the application instructions for the preparations. Take time and care of your hair, the reward will be a perfect result and I will be happy to help you with that. 

 

 F1ADC5D1-B23D-40B4-B666-751635A58232

Jak tedy správně na krásné a barevné vlasy?

Semipermanentní barvy se při opakovaném probarvení již nevymývají a drží v pastelových odstínech i několik měsíců. Barvy se dají mezi sebou vzájemně míchat a můžete si vytvořit další barevné kombinace podle svého přání. Přimícháním White „barvy“ namícháte pastelovější odstín.

Vybrat si můžete syté i pastelové odstíny barev, ze široké nabídky šamponů, kondicionérů, výživných masek na vlasy i následného stylingu a péče.  

Kondicionér a vitamíny jsou důležitou součástí péče o vlasy. Pamatujte že,  barevné vlasy budou upoutávat pozornost okolí. Barevné a hlavně zdravé vlasy, budou opravdovou ozdobou vaší osobnosti.

Nezapomínáme ani na detaily a proto v e-shopu naleznete veškeré potřebné doplňky.

Věnujte dostatečnou pozornost tomu, jak aplikovat barvy a další přípravky. Veškeré informace naleznete na produktových stránkách jednotlivých barev a také v balení. Pokud máte jakýkoliv dotaz, můžete mne kontaktovat pomocí formuláře.

V případě zájmu o osobní odběr na adrese Dušní 11, Praha 1, 110 00, nás prosím kontaktujte na tel.: 774 642 653 nebo prostřednictvím e-mailu info@colourbynikola.com

 F1ADC5D1-B23D-40B4-B666-751635A58232

A jaký je příběh barev COLOUR BY NIKOLA?

Na začátku byl sen, který se postupně měnil na touhu a přání. Na konci, který je novým začátkem, je vlastní kolekce barev.
Co bylo mezi tím?

Světový trend barevných vlasů mě oslovoval od samého začátku co vznikal. V průběhu několika let jsem vyzkoušela různé značky barev a během toho zjišťovala, co by mi vyhovovalo nejvíc. Od barevných pigmentů po konzistenci, až po neméně důležitou věc, jako je vůně barev.

Už jsem věděla co chci a sen se proměnil na velkou touhu a přání. A potom přišel den „D“, který mi obrátil život vzhůru nohama.

Dostala jsem balíček, kde byly základní pigmenty. Měla jsem začít zkoušet. Míchala jsem, vytvářela nové vlastní odstíny, testovala jsem.

A tady se definitivně začal vybarvovat můj příběh „barevných barev“.

 F1ADC5D1-B23D-40B4-B666-751635A58232