Kadeřnictví, prodej barev a vlasové kosmetiky

Jsem tu pro vás, ať jste kdekoli.

Veškeré produkty jako barvy na vlasy, vlasovou kosmetiku i kadeřnické příslušenství si můžete objednat na e-shopu, vyzvednout nebo přímo zakoupit v mém kadeřnickém Salonu v centru Prahy 1, Dušní 8/11.

Ano, mám i kadeřnictví, kde se postaráme o vaše vlasy, ať chcete barevné vlasy nebo klasické odstíny. Dále můžeme nabídnout melírování, balayage, klasické barvení (od blond po černou), pečlivě vybrané a namíchané kúry na vlasy a další regenerační péči s následným stylingem.

Jste nejistá při výběru správných odstínů barev na vlasy, nebo vhodné vlasové kosmetiky? Obávala jste se někdy, že vybraný produkt nebude fungovat tak, jak jste očekávala? Zastavte se u nás osobně, poskytneme vám profesionální poradenství ohledně výběru barev a doporučíme vám kosmetiku, aby vaše vlasy zůstaly zdravé, hydratované a vyživené každý den, a ne jen po návštěvě kadeřnictví.

Ceník pro kadeřnické služby se tvoří na míru každé z vás. Závisí na délce a hustotě vlasů, skladbě barev a vašich dalších přání. Nebojte se zeptat na cenu. 

 

Kadeřnický Salon Colour by Nikola v Dušní 8/11, Praha 1, 110 00

Otevírací doba:
Po - čt od 9:00 - 17:00
Pátek 9:00 - 16:00

Spoustu otázek naleznete na stránkách Nejčastější dotazy, Jak barvy používat, nebo využijte Chatovací okno v pravé dolní části e-shopu. V případě, že potřebujete poradit, jsem vám k dispozici.

Některé dny pro vás připravujeme akce mimo Salon a proto se před návštěvou ujistěte, že budeme k dispozici. 

tel: +420 774 642 653
email: info@colourbynikola.com 

Instagram: @colour_by_nikola

FB: Colour by Nikola

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: