Čisticí šampon na pokožku a vlasy před barvením, 150 ml

Neohodnoceno

Tento  jemný čisticí šampon (doporučuji před jakýmkoliv barvení vlasů, při běžném používání max. 2x měsíčně, více v Podrobném popisu) je navržen tak, aby účinně pronikl do hloubky vlasového vlákna a odstranil všechny zbytky šamponů a kondicionérů (pokud obsahují látky, které obalují vlasy), stylingových produktů, od tužidel až po laky na vlasy.

Nezastaví se však jen u povrchové čistoty. Díky svému složení šampon dokáže vyčistit i vlasovou pokožku, odstranit nahromaděný maz a odplavit všechny nečistoty, které se na vlasech a pokožce ukrývají.

199 Kč / ks
Dostupnost: Skladem (>15 ks)
Kód: 2853
Čisticí šampon na pokožku a vlasy před barvením, 150 ml
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Tento šampon doporučuji používat maximálně 2x měsíčně, pokud vlasy výrazně nelakujete a nepoužíváte nadměrné množstvi stylingu, který by potřeboval intenzivnější vymytí.

Je vhodný před barvením vlasů, pokud si je chcete vyčistit od všeho, co na nich postupně ulpívá. Maz, "zbytky" kosmetiky, prostě všechno, co vlasy umí pojmout.

Šampon můžete také použít na vyčištění vlasové pokožky při nadměrném maštění, ale pozor - nepřehánět. Při velmi častém používání tohoto šamponu, může pokožka produkovat ještě více mazu a požadovaný efekt bude zcela opačný. Pokožka bude ještě mastnější.

 

UPOZORNĚNÍ:

1. Šampon je čistící a může vymývat rychleji i barvu z vlasů.

2. Při nadměrném používání tohoto šamponu (mytí vlasů pouze tímto šamponem), může dojít k nežádoucímu vysoušení vlasů.

3. S tímto šamponem vždy používejte kondicionér (pevně věřím, že ho používáte i tak), nebo si dopřejte i silnější hydratační, nebo regenerační masku na vlasy. Látky proniknout snadněji do vlasů a vlas začne být vyživenější a pružnější.

 Návod na použití:

 

1.  Hloubková čistota: Postupně odstraňuje i ty nejodolnější zbytky všech produktů, nechává vlasy nádherně čisté a svěží.
2. Čistější vlasová pokožka: Složení tohoto šamponu pomáhá čistit pokožku hlavy a regulovat tvorbu mazu
3. Šetrnost a péče: Šampon je šetrný k vaší pokožce i vlasům
4. Lesk a vitalita: Vyčištěné vlasy mohou přijímat lépe výživné a hydratační látky z vlasové kosmetiky a budou tak zdravější a lesklejší.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vlasová péče
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: