Bílá báze na míchání, WHITE bílý krémový základ, 50 ml

Neohodnoceno

WHITE, bílý krémový základ pro míchání světlejších pastelových odstínů.

✅ Krém v žádném případě nechytá na vlasy bílou barvou.

Více informací o produktu v popisu

 

199 Kč / ks
Dostupnost: Skladem (6 ks)
Kód: 2075
Bílá báze na míchání, WHITE bílý krémový základ, 50 ml
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Je důležité vědět, že bílá báze označená jako White není samostatným barevným odstínem, ale základem pro vytváření jemných a pastelových odstínů. Není to bílá barva na vlasy a vlasy nebudou bílé, pokud si na ně White nanesete.  

Poměr míchání a zesvětlování sytějších pigmentů do světlejších záleží jen na Vás. Větším základem White a  přidáním menšího dílu sytého odstínu, získáte pastelovější odstín.

Pastelové odstíny už White základ mají, proto s další zesvětlením a přidáváním White postupujte opatrně. Pigment by mohl být velmi jemný a světlý, což může vést k nedostatečnému, nebo žádnému obarvení vlasů.

Připravila jsem pro vás stránku, kde najdete podrobný návod na použití barev a další velmi důležité informace o barvách: Jak barvy používat. 

Barvy na vlasy

Aby vaše vlasy zůstaly co nejdéle barevné a plné života, je důležité jim dopřát pravidelnou a cílenou péči. Právě o tom se dozvíte na stránce, na kterou odkazuji. Opravdu se vyplatí si ji prohlédnout, protože vám představím nejen základní principy péče, ale i různé tipy a rady. Díky tomu již nebudete muset ztrácet čas zkoušením, co pro vaše barevné vlasy funguje a co ne.

Pro všechny, kteří hledají podrobné informace o našem e-shopu a nabízených službách, jsem připravila stránku Kompletní průvodce e-shopem.

V mé nabídce naleznete nejen barvy, ale také vlasovou kosmetiku pro jejich komplexní péči. Nechybí ani exkluzivní 2 měsíční posilující kúra na vlasy, ve formě veganských vitamínových kapslí, s obsahem Vitamínu Dcertifikované statní zemědělskou a potravinářskou inspekcí. 

Samozřejmě, si také můžete pořídit různé kadeřnické pomůcky určené pro barvení vlasů, včetně misek, štětců, křipců do vlasů a dalších příslušenství.

Pro profesionální kadeřnice nabízím také možnost školení zaměřeného na techniky barevného barvení vlasů. 

Barvy na vlasyNeustále hledám způsoby, jak vám co nejlépe pomoci, a proto jsem pro vás vytvořila můj jedinečný vzorník, který ukazuje jak vypadají barvy na různých odstínech vlasů.

Naleznete v něm tři odstíny barvy vlasů s orientační představou jak barvy chytají. Všechno bylo pečlivě připraveno mnou přímo v  salonu a fotografie jsou autentické, bez jakýchkoli barevných úprav. První pramen je vždy velmi světlá blond, druhý  pramen je na žlutějším podkladu a třetí pramen je vždy nějak barvený, nebo málo odbarvený, či jakkoliv tmavý. 

Pokud máte zájem o služby barvení vlasů, jsme vám k dispozici v našem kadeřnictví, které se nachází přímo v centru Prahy.

Nemáte-li čas sledovat aktuality a novinky přímo v e-shopu, nevadí. Mám pro vás elegantní řešení. Stačí, když se zaregistrujte do e-shopu a dáte souhlas k zasílání newsletteru. Tímto krokem budete bez námahy informováni o nejnovějších produktech, promo akcích, užitečných rad a tipů.

Také rozumím, že registrace a odběr newsletteru nemusí být pro každého tou pravou volbou. Vaše preference respektuji a pokud si přejete být v obraze jiným způsobem, můžete mě sledovat na Facebooku nebo Instagramu, kde pravidelně zveřejňuji aktuální příspěvky. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Celá kolekce barev 50 ml
Hmotnost: 0.09 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: